URGJENT KAWASAKI NINJA ZX9R

Shitet nga: Bujari 30 Gsh 21:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Motoçikleta : Sportiv
Ne shitje Kawasaki Ninja ZX9R,900CC,Komplet (Helmet,Teshat,Protektor shpinde,Doreza etj )
Viti i prodhimit : Prill 2003
Motorri eshte shume i rujtum dhe posedon :

Treguesit e parem EXTRA (Led)
Dritat e pasme extra me tregues te integruar brenda model i ri.Po ashtu dhe dritat mbrapa te (fabrikes)
Krilla mbrapa EXTRA !!
Xhami EXTRA firma PUIG
Dorezat : EXTRA
Auspuhi : Scorpion + DB-Killer
Air filter : sport
Teshat : Arlen Ness KONGURO me Titatum Numer 58
+nje pare tesha t'thjeshta
Helmeta : Craft Reptor ( Me paket ) !!!!
Dorezat
Protektore Shpine : DAINESE
1 Cant te vogel
2 Rripa per fiksim gjate Tranpsortit
- RKS

Kontakti WhatsAap 044 789 458
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim