Suzuki bandit -98

Shitet nga: Gazmendi 31 Gsh 21:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Motoçikleta : Sportiv
SUZUKI BANDIT 600cc ne gjendje te rregullt teknike dhe optike i qlajmruar pa denim, si i ri.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim