Flm u shit

Shitet nga: Enisi 30 Mar 11:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 999 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Vushtrri
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Škoda
Modeli: Octavia
Shes veturen Skoda Octavia e po sa ardhur pa dogan dizel 2.0 Tdi Automatik tip tronik shum e rujt si mbrenda ashtu dhe jasht tel 044878355 ose 049190030
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim