U shit

Shitet nga: Enisi 11 Mar 11:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 700 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Vushtrri
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A3
Shes Audi A3 ne gjendje shum te mir 2.0 Tdi e regjistruar rks 1 vit vetura osht shum e rujt si mbrenda ashtu dhe jasht posedon klim abs esp bord compjuter centrall gjamat me rrym muzik md cd alo fellga etj ose ndrroj tel 044878355 ose 049190030
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim