flm u shit

Shitet nga: Enisi 03 Jan 13:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2005
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Vushtrri
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A3
Shes audin A3 dizel 2.0 Automatik e po sa ardhur me dogan te kryer shum e rujt si mbrenda ashtu dhe jasht posedon klim abs esp bord compjuter gjamat me rrym shpejsit ne vollon alo fellga etj tel 044878355 ose 049190030
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim