flm u shit

Shitet nga: Enisi 07 Mar 18:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Vushtrri
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A3
Shes veturen Audi A3 ne gjendje shum te mir dhe shum e rujt si mbrenda ashtu dhe jasht dizel 2.0 Tdi me 6 shpejsi vetura posedon klim abs esp bordcompjuter karrikat me nxemje tempomat senzor parkingu alo fellga gjamat me rrym 2 qelsa hologenka model Slin etj vetura osht prefekt pa as ni vrejtje e regjistruar edhe 10 muj etj tel 044878355 ose 049190030
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim