flm u shit

Shitet nga: Enisi 07 Jan 20:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1998
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Vushtrri
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
Shes Audi A4 benzin 1.8 edhe plin e regjistruar 1 vit vetura osht ne gjendje shum te mir dhe punon shum mir edhe ne benzin edhe ne gas ne te dyat posedon klim tronik gjamat me rrym muzik me cd te mir abs esp alo fellga 4 gomat te reja te dimrit etj tel 044878355 ose 049190030 ose ndrroj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim