flm u shit

Shitet nga: Enisi 23 Mar 19:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2008
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Vushtrri
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
Shes Audi A4 disel 2.0 tdi e doganuar e regjistruar rks 10 muj ne gjendje shum te mir e rujt si mbrenda ashtu dhe jasht me km te garantura me liber servisi me servise te kryer vetura osht pa as ni vrejtje posedon klim abs esp bord compjuter pulla ne vollon karrikat me nxemje zenzor parkingu dritat lled alo fellga shum te mira me 4 gomat e reja vetura osht pa vrejtje tel 044878355 ose 049190030
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim