Bmw 118 D -08

Shitet nga: Gazi 24 Mar 14:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

9 500 EUR

Komuna: Vushtrri
Shitet automjeti BMW 118 2.0D 6 shpejtsi
Vetura eshte ne targa Italiane dhe ka vetem 41.000km
Ne gjendje te rregullt teknike
Vetura posedon AC (klimë), pulla ne timon, tempomat
Interieri lekur e bardhë, fellne , etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim