Flm u shit. As enisi

Shitet nga: Enisi 29 Gsh 01:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 699 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Vushtrri
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Citroën
Modeli: C3
Shes Citruen c3 cizel 1.4 hdi i regjistruar rks 1 vit vetura osht ne gjendje shum te mir dhe shum i rujt si mbrenda ashtu dhe jasht posedon klim funksjonale abs esp pulla vollon tempomat 4 gjamat me rrym muzik te mir me cd hargjime shum shum te vogla etj tel 044878355 ose 049190030
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim