u shit

Shitet nga: Enisi 19 Pri 08:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Vushtrri
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Citroën
Modeli: C4
Shes veturen Citruen C4 dizel 1.6 hdi i po sa ardhur me dogan te kryer shum i rujt si mbrenda ashtu dhe jasht tel 044878355 ose 049190030
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim