u shit

Shitet nga: Enisi 15 Maj 14:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1999
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Vushtrri
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Brava
Shes fiat brava benzin 1.6 i regjistruar rks 1 vit vetura osht shum e rujt si mbrenda ashtu dhe jasht posedon klim abs centrall alo fellga me gomat te reja muzik me shanzher me cd etj tel 044878355 ose 049190030
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim