Opel Agila 1.2 benzin -01

Shitet nga: opel agila 22 Dhj 20:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 800 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Vushtrri
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Agila
shes opel agila 2001
1.2 benzin
RKS regjistrim deri me 10.03.2016
klim funksionale, dritare elektronike, pasqyre elektronike...te gjitha i punojne super...ekstra...

Vetura eshte ne gjendje te rregullt dhe shume e pershtatshme per vozitje dhe me hapesire te mjaftueshme per mbrenda...

Vetura eshte e sapo servisuar...
opel . agila . corsa . ford . fiesta . polo . pikap .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim