U shit

Shitet nga: Enisi 11 Shk 13:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Vushtrri
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Corsa
Shes opel corsa dizel 1.7 rks shum e mir dhe e rujt si mbrenda ashtu dhe jasht me klim tel 044878355 ose 049190030
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim