U shit

Shitet nga: Enisi 22 Shk 21:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 950 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Vushtrri
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Corsa
Shes opel corsa 1.2 benzin e rigjistruar rks edhe 10 muj vetura ka gjen e ardhur nga zvicra vetura osht shum e rujt si mbrenda ashtu dhe jasht vetura asht pa as ni vrejtje posedon klim sbs centrall gjamat me rrym alo fellga me 4 gomat e dimrit etj tel 044878355 ose 049190030
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim