flm u shit

Shitet nga: Enisi 26 Mar 20:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Vushtrri
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Corsa
Shes veturen Opel corsa dizel 1.7 e regjistruar rks edhe 8 muj vetura osht e rujt si mbrenda ashtu dhe jasht posedon klim funksjonale abs centrall hidroulik alo fellga me 4 gomat e reja tel 044878355 ose 049190030
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim