flm u shit

Shitet nga: Enisi 23 Shk 15:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Vushtrri
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Zafira
Shes Opel Zafira dizel 2.0 e regjistruar rks edhe 6 muj vetura osht e regjistruar per her te par ne rks vetura osht shum e rujt si mbrenda ashtu dhe jasht posedon klim abs esp bord compjuter karrikat me nxemje 7 ulse etj ose ndrroj tel 044878355 ose 049190030
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim