peugeot 607 2.2 hdi viti 2003 automatik

Shitet nga: fatos krasniqi 07 Nën 12:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 000 EUR   5 500 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Vushtrri
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 607
Shitet ose ndrrohet vetura me ndonje veture karavan me ndrrues te shpejtesive automatike, poashtu me vetura te stilit zafira, sharan, etj...
Perndryshe peugeot ka shume opcione sikurse pothuajse te gjitha veturat e viteve 2000 e larte, si p.sh: abs, esp, fshisat me sensor, karrikat me rrym dhe me nxemje, drita te mjegulles, etj...
Cmimi 4000 eshte ne rast ndrrimit ndersa me para ne dore atehere ka hapesire per negociate.
Eshte ne gjendje te rregullte, ka regjistrim deri me 19 dhjetor 2017 (ne emrin tim personal).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim