U shit flm Rover benzin 1.4 rks 1 vit

Shitet nga: Enisi 02 Dhj 18:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1999
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Vushtrri
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Rover
Modeli: 200
Shes veturen rover benzin 1.4 e regjistruar rks edhe 1 vit vetura osht ne gjendje shum te mir dhe punon shum mir
Posedon klim funksjonale abs esp alo fellga gjamat me rrym muzik te mir hargjime shum te vogla etj
Tel 044878355 ose 049190030
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim