Maqina mallteri e sapo ardhur nga Gjerman lire

Shitet nga: Agimi 29 Maj 11:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
M-tec duo mix komplet e gatshme per pune e ardhur nga Gjermania shume lire dhe mire,vet fjala duo mix dmth se ne kjo maqin luan rolin e dy maqinqve maqine mallteri si dhe maqin me maru ngjites pa shneke
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim