Maqina mallteri M-tec e sapo ardhur nga Gjerman

Shitet nga: Agimi 11 Jan 18:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
M-tec duo mix komplet e gatshme per pune e ardhur nga Gjermania shume e mire,vet fjala duo mix dmth se kjo maqin luan rolin e dy maqinqve maqine mallteri si dhe maqin me maru ngjites pa shneke dmth mikser
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim