Dizne ,filtera si dhe teleskopa ngjyre

Shitet nga: agimi 23 Nën 08:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Dizne 517,515,519,211,213 etj si filtera te ndryshem,teleskopat jane 3ocm,50cm dhe 75cm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim