Makin per Prerjen e Llamarines

Shitet nga: M&M Metal 18 Qer 13:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Shes Makine per Prerjen e Llamarines ..



"Perfaqsus per Kosov dhe Shqipri M&M Metal Vushtrri"
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim