Makina e Salvetav

Shitet nga: M&M Metal Dje 10:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Shes Makinen e Salvetav
"Perfaqsus per Kosov dhe Shqipri M&M Metal Vushtrri"
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim