Makina e Shinav me Rrjet per Fasada

Shitet nga: M&M Metal 19 Nën 10:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Shes makinat e shinave me rrjet per fasada .


"Perfaqsus per Kosov dhe Shqipri M&M Metal Vushtrri"
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim