Makina per Dekorimin e Gypave

Shitet nga: M&M Metal 23 Pri 15:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Shes Makin per Dekorimin e Gypave , te metalit te inoksit dhe alominit fi 15 deri fi 60..
"Perfaqsus per Kosov dhe Shqipri M&M Metal Vushtrri"
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim