Makine e Shinav te Knaufit

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: M&M Metal 11 Dhj 10:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Shes Makinen per shina te Knaufit UD CV CD

Perfaqsus per Kosov dhe Shqipri M&M Metal
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim