Maqin ngjyre profesionale Larius 3000 airles

Shitet nga: Agimi 14 Tet 10:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Maqina eshte per kapacitete te medha eshte e kompletuar me gype dhe pishtole
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim