Maqine per ngjyre,glet,fasad e ardhur nga Zvicra

Shitet nga: agimi 15 Qer 20:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
,maqine per glete dhe ngjyre e ardhura nga Zvicra qmime te volitshme.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim