Shllafa Mallteri te ri te sapo ardhur nga Gjerma..

Shitet nga: Agimi 12 Shk 09:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Shllafat jane 1 coll(25mm) 40bar dhe 17bar te ri pa lidhese me gjatesi nga 20,30 ,40m jane mbi 100m
si dhe 20m 3/4 17bar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim