invertor(upc)2200

Shitet nga: agimi 19 Pri 17:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Invertor 2Kw ,600W si dhe 300W te sapo ardhur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim