KALLEPA PER PLLAKA BETONI

Shitet nga: lulzim 09 Jan 10:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
JU OFROJM 40 KALLEPA PER PLLAKA BETONI ME DIMENZION 30X30X3 cm SI NE FOTOGRAFI.KALLEPAT JANE PRODHIM CEK TE FIRMES TASSOSS DHE MUNDE TE PERDOREN DERI NE NJIMIJE MBUSHJE.KALLEPAT JANE TE PA PERDORUR.QMIMI ESHTE 3 EURO COPA EDHE I NDAJM SIPAS KERKESES
njekohsisht ju ofrojm 15 kallepa per pllaka gipsi te fasades nga 3 euro copa.
TEL.044 148 991 DHE 049 148 991
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim