Mates i siperfaqes 3 ne 1 i sapo ardhur

Shitet nga: agimi 02 Mar 10:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Vushtrri
I ri mates i gjatesis,meter katror si dhe meter kub
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim