Shtylla metalike,kande,kravata, ipen me qira

Shitet nga: Said Sadiku 26 Tet 19:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Vushtrri
Ipen shtylla metalike me qira.te gjitha jane ne gjendje te mire teknike siq shihen ne foto.
1E copa per shtylle metalike per 4 jave.
20 cent per cope per kravate.
20 cent per cope per kande.
Si dhe Sllovenka me qira
Mund te lajmroheni ne numrat e tel.044-910-539 si dhe 049-866-401
Ju mirpresim....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim