Shtylla metalike,kande,kravata,sllovenka me qira

Shitet nga: Sami Sadiku 03 Jan 16:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Ipen shtylla metalike me qira.te gjitha jane ne gjendje te mire teknike siq shihen ne foto.
1E copa per shtylle metalike per 4 jave.
20 cent per cope per kravate.
20 cent per cope per kande.


Mund te lajmroheni ne numrat e tel.044-910-539 si dhe 049484098

Ju mirpresim....

Verejtje: Nuk Shesim Material vetem japim me qira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim