Aksion Dyer nr:045474071

Shitet nga: SHPETA 12 Jan 08:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Aksion dyer dhe dritare ne te gjitha dimenzione te ndryshme.Ka zbritje tel:045474071
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim