Dyer dhe dritare nga druri me masa standarte

Shitet nga: Labinot Dje 19:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
prodhojm dyer dhe dritare nga druri
dyer te dhomav te kuzhinav sallonit dyer te hyrjes me qmime 60 - 120E
dritare me te gjitha permasat dritarja standarde 80x140 30E
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim