Dyer ne Gjithë Kosoven

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Qlirimi 20 Jan 07:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Dyer dhe dritare ne te gjitha dimenzione te ndryshme.Punojm Dyer te dhomave, te banjos, te kuzhines, te Hyrjes dhe te ballkonit,per me shum informata thirr ne tel:045982232
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim