Dyer per dhoma nga druri 044945648

Shitet nga: labinot bekteshi 13 Jan 09:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR   70 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
prodhojm dyer e dritare nga druri me te gjitha dimenzjonet si dhe me porosi ju mirpresum tel 049200094 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim