Limon me fruta

Shitet nga: Behar 30 Dhj 11:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR   70 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Lule dhe bimë
Shes limonin i cili shihet ne foto, limoni eshte plot me fruta te vegjel limoni.
qmimi 50 euro.

Tel.+37744 690 769(viber)
049 433-317
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim