Prodhojm mobile sipas porosis mobileria GAZI

Shitet nga: Gazmend Curri 15 Jan 10:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
prodhojm mobile te cilesis se mir si psh kuzhina dhoma fjetje paradhoma komoda te modelev te ndryshme tavolina buke dhe tavolina dites etj per ma shum na vizitoni ne fsh. reznik komuna vushtrris ose ne ne numrin e telefonit te lart cekur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim