KUZHINA MODERNE me Shumic dhe Pakic

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: FABRIKA AREV 18 Krr 21:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Mobilje për kuzhinë
Na vizitoni: www.facebook.com/fabrikashpendi

Prodhojm kuzhina moderne sipas kerkeses suaj.
Dhoma gjumi etj.

Gjindemi ne Ferizaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim