Shiten mobilet per sallon

Shitet nga: Endrit 26 Shk 21:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten tre tresha dhe nje fotele tropezari me 6 karrika si dhe komoda per tv me qmim 800 euro komplet mund te blihen edhe ndamas per informata ne nr 045-310-414
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim