ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI 38M2

Shitet nga: metin Sot 22:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

38 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Qilimë dhe Perde
ROLETA TE JASHTME NGA PVC DHE ALUMINI ME QMIME SHUM TE VOLITSHME PUNOIM NE TER TERITORIN E KOSOVES
PERDE TRAK SHIRITORE
ROLLO PERDE ROLLO ZEBRA
VENECIANE DHE SHUM LLOJE TJERA NA KONTAKTONI
+377 44 100 035 VIBER 049 114 635 ...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim