ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI QMIMI 38EURO

Shitet nga: METI MONT Sot 09:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

38 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Qilimë dhe Perde
OFROIM ROLETA TE JASHTME NGA PVC DHE ALUMINI ME QMIME SHUM TE VOLITSHME PERDE ZEBRA ROLLO PERDE VENESIANE TE NDRYSHME PERDE TRAK SHUM LLOJE TJERA
044 100 035 VIBER 049 114 635
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim