Tepiha te leshta

Shitet nga: Fatmir 12 Krr 20:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Qilimë dhe Perde
Përshkrim i sendit:
Shes dy tepiha 3x2 m, jane ne gjendje shume te mire dhe nga materiali i leshte. Cmimi secila me nga 60€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim