VENECIANE

Shitet nga: lulzim 16 Nën 18:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Qilimë dhe Perde
JU OFROJM ROLETA VENECIANE ME QMIM7 EURO METRA KATROR NQOFSE I MATNI TRANSPORTONI DHE I MONTONI VET.NQOFSE NE I MASIM TRANSPORTOJM DHE I MONTOJM ATHER QMIMI ESHTE 9 EURO METRA KATROR.
NJEKOHSISHT JU OFROJM PERDE TRAK 9 EURO METRA KATROR DHE DYER HARMONIK 45 EURO METRA KATROR.
NA FTONI DO TE NDAHENI TE KNAQUR ME PUNEN KUALITAETIN DHE PROFESIONALIZMIN TONE.
MEKANIZMI I ROLETES ESHTE ME SAJLL SHUM I QENDRUSHEM.
TEL.044 148 991 DHE 049 148 991.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim