inventar urgjent

Shitet nga: inventar 23 Shk 00:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
urgjent shiten karigat pa tavolina jan dikun 30 cop te gjitha jan ne gjendje te regullt dhe te perdorshme shiten vetem komplet presim bleres serioz. 250€ krejt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim