shes makina mjeljes lop ve me garancijon 1 vjet

Shitet nga: fevzi 09 Mar 22:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
shes makina mjeljes kena makin loj loj
pir 1 lop pir 2 lop me sistem pir shum lop edhe kena me kapasitet madh pir 4 lop me pump madh extra i mir

kush ka shum pol kena me pakic qmimi shum voliqme


kuah ka barnatore bujqsore qmimi pir ato osht extra kush mer me shumic

faliminderit pir mir kuptim

kontaktoni prej ores 08 derin 21
mjelse
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim