bauknet simens boch vetem 99 eur

Shitet nga: Ferki 16 Sht 16:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Bejm shitjen e te gjitha llokev te teknikes se bardh te importuar nga gjermania jemi vet importus direkt nga gjermania suedia teknika eshte i klasit se par. Shesim te gjitha llojet e lavatriqev. Mile boch simens arg etj etje frigoriferve frizave ene karse montuse per kuzhina dhe normale shporet elektrik montus dhe normal te gjitha ne gjendje shum te mir dhe te ruajtzra mallin i jon ipet me garancion kon 044 197 205
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim